Të fundit  

Video 

Opinione 

Sport 

Mourinho përfundimisht zgjedh mes Messit dhe Ronaldos

18 Janar, 19:58

Bayerni kurrë nuk ka ndërtuar xhami në Allianz Arena për lojtarët myslimanë

Më herët kishte qarkulluar lajmi që Bayern ka hapur një xhami në Allianz Arena, sepse kjo ishte një kërkesë e Franck Ribery, futbollistit mysliman të ‘Bavarezëve’.  ”Lajmet janë të rreme. Bayerni kurrë nuk ka hapur një xhami, kishë apo ndonjë ndërtesë fetare sepse nuk dëshirojnë që fenë ta lidhin me futbollin”, transmeton Periskopi, reagimin e një […]

‘Jeta në këtë moshë është e pavlerë, kam nevojë për punë’, statusi i lojtarit që sot fiton milionat

Rritja e Andrew Robertson ka qenë e habitshme dhe një cicërimë nga vetë ai në vitin 2012 në mënyrë të përkryer demonstron atë. Një ‘tweet’, i dërguar nga Robertson si 18 vjeçar, në gusht të vitit 2012, ka bërë edhe një herë xhiro nëpër botë pasi skocezi nënshkroi një kontratë të re të enjten në mbrëmje, […]

ZOYA 

Ja pse mund të vije dëshira shumë e madhe për të ngrënë

Kjo është koha e saktë që pula mund të ruhet në frigorifer; as edhe 1 minutë më shumë

Të gatuani mishin e pulës është zgjidhja më e lehtë, kur nuk keni kohë në dispozicion. Por mund të ndodhi që ju tepron nga racioni që keni gatuar dhe doni ta ruani. Por ruajtja dhe...

Intervista 

Showbiz 

Sinan Vllasaliu lë gojëhapur të gjithë: Nuk ka më të mirë se serbët

Moderatori ofendon shqiptarët e Zvicrës, i prezanton si të pasjellshëm (Foto)

Teuta Krasniqi tregon si dukej para 10 vitesh (Foto)

Kolgeci: S’kam botoks e operacione plastike, e dua vetën kështu si jam

Më të shikuarat 

SOK  Spiritualitet / Okultizëm / Komplote

Pastori futet në kishë duke fluturuar, lajmëron ardhjen e Krishtit (Video)

Miliarderi amerikan: Toka nuk do të rrotullohet më, do të bartemi në Mars

Njerëzimi do të zhvendoset dhe do të jetojë në Mars. Miliarderi Elon Musk ka bërë publike planet e kompanisë se tij “SpaceX” për të dërguar njerëzit në planetin e kuq, e ndjekur me...

TECH & AUTO 

FUN